Služby lékárny

Homeopatie & konopné doplňky
v centru čáslavi

I příroda má co nabídnout, vedle klasického sortimentu naleznete homeopatika či přípravky z konopné kosmetiky vhodné pro děti i těhotné ženy.
Homeopatie je přírodní, velmi účinná a přitom zcela bezpečná léčebná metoda. Ve vyspělých státech světa představuje homeopatie nejrozšířenější obor takzvané 'alternativní' medicíny. Cílem a posláním homeopatické léčby je obnovení zdraví a harmonie organismu, nikoli jen potlačování nepříjemných stavů, aniž by byla odstraněna jejich příčina.

Doplňky stravy
lékárny pod štítem

Cítíte se po práci či větší fyzické námaze unavení? Dali jste se na hubnutí? Doplňte to, co tělo potřebuje. Vyberte si z velkého množství potravinových doplňků a přípravků pro redukci hmotnosti.
Jako doplňky stravy se označují přípravky, které vypadají podobně jako léčivé přípravky (prodávají se v lékárnách i mimo ně), ale jsou zvláštní kategorií potravin. Jako účinné složky obsahují vitamíny, minerály a další látky, dříve označované jako tzv. potravní doplňky, řídce též nutraceutika.

Přírodní lékárna Čáslav

Lékárna Pod Štítem se stala partnerem firem Bioderma a VICHY. Nabízíme produkty z těchto léčebných kosmetických řad pro péči o pleť a vlasy za výhodné ceny.
Přírodní přípravky s léčivou silou bylin pro řešení akutních problémů, nebo jako prevence a posílení přirozené obranyschopnosti organismu.
Přijďte si vybrat nebo nás kontaktujte
Otevírací doba
Pondělí
7.30 – 17.00 hodin
Úterý
7.30 – 17.00 hodin
Středa
7.30 – 17.00 hodin
Čtvrtek
7.30 – 17.00 hodin
Pátek
7.30 – 17.00 hodin
Sobota
8.00 – 11.30 hodin
© 2024 Lékárna Pod štítem | Vyrobilo studio
Zásady ochrany osobních údajů